İade & Değişim Koşulları

          Garanti, Değişim ve İade Şartları


Değerli müşterimiz,

Oynuycak.com' dan aldığınız her ürün, üretici firmanın garantisi altındadır. 
Satın almış olduğunuz ürün ya da ürünlerin ihtiyacınızı karşılamaması durumunda ya da herhangi bir problem ile karşılaştığınızda bize 0212 881 71 54 numaralı telefondan  ulaşabilirsiniz.
Almış olduğunuz ürünü ambalajını tahrip etmeden, ürüne zarar vermeden, kullanmadan, size teslim edilen tarihten itibaren OnDört (14) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile ve bize ulaşması esnasında zarar görmeyecek şekilde paketleyerek iade ya da değişim yapabilirsiniz.

İade ve değişim için;
Lütfen ürünü, mutlaka ürün faturası ile birlikte ve İade Formunu doldurarak gönderiniz.
İade ve değişim için iletişim formunuzun açıklama kısmına talebinizi belirtiniz ( Lütfen talebinizi açık bir şekilde yazınız )
Değişim yapılacak ürün kod, renk ve bedenlerini iade ve değişim formunun açıklama kısmında anlaşılır bir şekilde belirtiniz.

Mesafeli satışlar sözleşmesi 6. madde uyarınca, ürün kargo görevlisi yanında teslim alınırken eğer pakette hasar, ezik veya ıslanma var ise teslim almadan geri iade etmelisiniz ve durumu “Satıcıya soru sor” kısmından bize bildirmelisiniz. 
Yasa gereği kargo görevlisi ürünü teslim ettikten sonra 2 dk beklemek zorundadır. Pakette hasar yok ise ürünü teslim alıp, kargo görevlisi yanında bu 2 dk süre içinde açıp kontrol etmelisiniz. Üründe herhangi bir fiziksel hasar var ise kargo görevlisine “HASAR TESPİT TUTANAĞI” tutturup yeni bir fiş ile iade etmelisiniz. Kargo görevlisi gittikten sonra beyan edilen hasar durumlarında iade ve değişim yasa gereği mümkün değildir.

Kişiye özel yapılmış ürünler ve İç giyim, Gecelik, Çorap, Pijama, Mayo, Yüzme Paleti, Bone gibi hijyenik ürünlerin ve kullanılmış, ambalajı açılmış, tahrip edilmiş, satılabilirliği bozulmuş ürünlerin mevzuat gereği iade ve değişimi yoktur. Bunların dışındaki ürünlerin iade ve değişimini istiyorsanız öncelikle “Satıcıya soru sor” kısmından bize bildirmelisiniz.

(Üründe ve ambalajında herhangi bir yazı yazma, açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma, bant yapıştırma , satılabilirliğinin bozulması vb. durumlar tespit edildiği hallerde iade alınmaz, değişimi yapılmaz ve bedeli iade edilmez.)
İade etmek istediğiniz üründe eğer sorun bizden kaynaklanıyor ise iade ve değişimlerde kargo masrafları sadece anlaşmalı olduğumuz kargolar ile gönderilmesi halinde bize aittir. Ancak keyfi ve ilan açıklamaları detaylı okunmadan satın alınmış ürünlerin iade ve değişimlerde kargo masrafları müşteriye aittir.

İade ve değişim talep formu doldurduğunuzda talebinizin yukarıdaki şartlara uygun olduğu varsayılarak cevap verilmemektedir. 
Yukarıdaki şartlara uygun olduğunu düşündüğünüz iade ve değişimler için formu doldurarak ürün/ürünleri vakit kaybetmeden aşağıdaki posta adresimize Size gönderdiğimiz kargo firması ile birlikte kargolayabilirsiniz.
Ürünler Oynuycak.com' a ulaştığında 1-3 iş günü içerisinde iadeniz gerçekleştirilecektir.
Oynuycak.com bilgisi dışında gönderilen alıcı ödemeli kargolar iade ve değişim birimi tarafından reddedilmektedir.

İade ve değişim adresi ;

Murat ÖZDEMİR - Marin Sanal Ticaret 
Yeni Mah. 1209 Sok No 5H
Fethiye / Muğla
0 553 124 17 58

Ürün değişim ve iadelerinde Sadece Sürat Kargo ile Marin Sanal Tic - 1046284720 anlaşması üzerinden ürün gönerimi yapılması gerekmektedir. Aksi halde ödemeli göneriecen iadeler kabul edilmeyecektir.

Oynuycak.com bilgisi dışındaki alıcı ödemeli kargolar reddedilmektedir.

Ürünlerde üretimden doğan hata veya kusur bulunması , Marinicgiyim.com tarafından hatalı ürün, hatalı renk ve beden gönderimi gibi istenmeyen durumların oluşması durumunda Kusurlu/eksik ürün değiştirme talep formu doldurmanız halinde kargonuz 1-3 iş günü içerisinde Bugunbu.com ile anlaşmalı kargo firmaları aracılığı ile adresinizden alınır ve şirketimize ulaştığında değerlendirilmesi yapılarak şikayetiniz onaylandığı takdirde iade ya da değişim esnasında oluşan tüm masraflar Marinicgiyim.com tarafından karşılanacaktır.

Kusurlu ve eksik ürün formu için lütfen tıklayınız.