Gizlilik ve Güvenlik

Siteniz ile paylaştığım kişisel bilgilerin güvenliğinden nasıl emin olabilirim?

Sitemize kaydetmiş olduğunuz kişisel bilgilerinizin güvenilirliği bizler için her şeyden daha önemlidir. Üyelik esnasında bizimle paylaştığınız cep telefonu ve mail adresleriniz sadece vermiş olduğunuz siparişlerinizle ilgili bilgilerin size hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamak için kullanılacaklardır. 
Oynuycak.com'dan alışveriş yaparken kullandığınız kişisel bilgiler ( Teslimat ve adres bilgileri, telefon numaraları, e-mail adresleri ) sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece başka kurum ve kuruluşlarla paylaşılmayacaktır.

Kredi kartı ile alışverişte kart bilgilerimin güvenliğinden nasıl emin olabilirim?
Oynuycak.com'dan alışveriş yapan kredi kartı sahiplerinin güvenliği bizim için yüksek önem taşımaktadır. 
Kredi kartı bilgileriniz hiç bir şekilde bilgi depomuzda saklanmamaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır ve bankanın sitemize entegre ettiği sanal pos aracılığı ile onay alınarak alışverişe devam edilir.
Kartla ilgili hiçbir bilgi site tarafından görüntülenemediğinden ve kaydedilmediğinden, üçüncü şahısların herhangi bir koşulda bu bilgileri ele geçirmesi engellenmiş olur.
Kredi Kartı bilgilerinizi girdiğiniz sayfanın sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi bu sayfanın SSL ile şifrelendiğini gösterir ve üzerine tıkladığınızda şifrelemenin hangi firmaya ait olduğunu belirtir. 

Oynuycak.com  güvenli midir?
2015 Yılında kurulan Oynuycak.com, Marin Sanal Ticaret ünvanı ile faaliyet gösteren online iç giyim alışveriş sitesi Marinicgiyim.com' un Grup sitesidir.
Sitemizde kullanılan kredi kartı sanal posları bankaların kontrolü ve onayı ile ilgili bankaların bilgi işlem birimleri tarafından sitemize entegre edilmiştir. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sitemiz tarafından kaydedilmez direk bankaya aktarılır.

Kargo paketimin içeriği dışarıdan bakınca belli olur mu?
Kargo paketi, içeriği belli olmayacak şekilde Oynuycak.com sipariş departmanı tarafından hazırlanmaktadır.

Paketin üzerinde içerik yazıyor mu?
İç giyim ürünleri satın aldığınızda paketiniz üzerinde iç giyim, iç çamaşırı v.b içerik belirtici hiçbir ibare olmayacaktır. 
Kargo içeriği tekstil olarak tanımlanacaktır. 

Kargo görevlisinin paketimin içeriği hakkında bilgisi var mı?
Kargo paketi, Oynuycak.com sipariş departmanı tarafından hazırlanmaktadır. Kargo görevlisi paketin içeriğini bilmeyecektir.
Kargo ve fatura da gönderici ismi olarak, firmamızın adı kullanılacaktır.